Sobota, 20.04.2024, 13:01Witamy serdecznie! Гость | RSS

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka.

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. W części artystycznej wystąpili szczególnie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły. Obejrzeliśmy występy taneczne,dwa spektakli "Kolorowe kredki" oraz "Kopciuszek",wysłuchaliśmy polskich piosenek. Później Pani Dyrektor wręczała prezenty uczestnikom koncertu. Pan Konsul Arkadiusz Kłębek wręczył dla wszystkich nauczycieli  bukiety kwiatów. Po części oficjalnej wszyscy spotkali się na poczęstunku. Dzień 1 czerwca upłynął nam pod znakiem radości i zabawy.

Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom za wsparcie oraz pomoc w zorganizowaniu Święta Szkoły, a nauczycielom i uczniom za zaangażowanie.

Kategoria: WYDARZENIA | Dodał: Polska (01.06.2013) | Autor: 1 czerwca obchodziliśmy w naszej sz
Wyświetleń: 314 | Tagi: 1 czerwca obchodziliśmy w naszej sz | Rating: 0.0/0