Wtorek, 13.11.2018, 04:05Witamy serdecznie! Гость | RSS
Polska Sobotnia Szkoła im. św. Królowej Jadwigi w Tbilisi
Menu
Kategorie znajdujące się w sekcji
WYDARZENIA [9]
Statystyka

Użytkownicy Online: 1
Goście: 1
Użytkownicy: 0
Załóż konto

Wydarzenia


Strona główna » Publikacje » WYDARZENIA

Zakonczenie kolejnego roku szkolnego

W sobotę, 18 czerwca 2011 r. dzieci i młodzież, uczący się języka polskiego w Tbilisi, świętowali zakończenie kolejnego roku szkolnego. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele Ambasady RP w Gruzji.

Spotkanie z okazji zakończenia roku szkolnego zorganizował Związek Kulturalno-Oświatowy „Polonia". Uczniowie recytowali polskie wiersze, przygotowano również część artystyczną.  Za rok pracy i zaangażowanie w sprawy Polonii prezes Związku „Polonia" Maria Filina podziękowała nauczycielce języka polskiego z Polski Annie Misztal.

Po południu uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyły się w Polskiej Szkole Sobotniej im. Św. Jadwigi. Uczniowie tradycyjnie przygotowali bogaty program artystyczny, w tym premierową, nowoczesną sztukę teatralną.

W spotkaniu wzięła udział założycielka Polskiej Szkoły Sobotniej Pani Małgorzata Pawlak, która w swoim przemówieniu nawiązała do trudnych początków Polskiej Szkoły Sobotniej w Tbilisi. Wyraziła swój podziw, że jej dzieło po tylu latach nadal funkcjonuje i rozwija swoja aktywność. Na zakończenie podziękowała osobom, które 13 lat temu pomagały jej w założeniu szkoły.

Nagrody dla najlepszych uczniów ze Związku „Polonia" oraz Polskiej Szkoły Sobotniej ufundowała Ambasada RP w Gruzji.

Link: http://www.tbilisi.polemb.net/?document=38
Kategoria: WYDARZENIA | Dodał: Polska (16.03.2012)
Wyświetleń: 72 | Rating: 0.0/0
Wszystkich komentarzy: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
SZUKAJ