Sobota, 18.08.2018, 13:19Witamy serdecznie! Гость | RSS
Polska Sobotnia Szkoła im. św. Królowej Jadwigi w Tbilisi
Menu
Kategorie znajdujące się w sekcji
WYDARZENIA [9]
Statystyka

Użytkownicy Online: 1
Goście: 1
Użytkownicy: 0
Załóż konto

Wydarzenia


Strona główna » Publikacje » WYDARZENIA

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które, choć minione, zawsze pozostają w pamięci.

W sobotę, 23.11.13 r. odbyła się Uroczystość Jubileuszowa z okazji 15-lecia Polskiej Sobotniej Szkoły im.Św.Królowej Jadwigi.

 W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie i absolwenci szkoły, byli i obecni  pracownicy, grono pedagogiczne na czele z założycielką Szkoły Małgorzatą Pawlak oraz  panią dyrektor Nukri Gabunia , a także liczne grono zaproszonych gości (wśród których znaleźli się m.in. Posel RP W Tbilisi Pan Andrzej Cieszkowski z małżonką  Pan Konsul RP w Tbilisi Arkadiusz Kłębek z rodziną, przedstawiciele władz miasta oraz inni Szanowni Goście).

Pani Małgorzatą Pawlak ciepło powitała przybyłych na jubileusz 15-lecia Szkoły ! Po części oficjalnej zaprezentowano program artystyczny w wykonaniu koła teatralnego szkoły "Melpomena" .

Jubileusz to okazja do tego, by uświadomić sobie, że w szkole najważniejszy jest uczeń, duszą szkoły nauczyciel, ale dumą są jej absolwenci.

W imieniu nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły dziękujemy wszystkim uczestnikom uroczystości jubileuszowych za szczere życzenia i pamięć o szkole, nie tylko z okazji jubileuszu.

Życzymy naszej szkole  dalszych osiągnięć pedagogicznych i wychowawczych!!!


Kategoria: WYDARZENIA | Dodał: Polska (25.11.2013)
Wyświetleń: 88 | Rating: 0.0/0
Wszystkich komentarzy: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
SZUKAJ